آموزش تحلیل رشد و مارکتینگ به تیم شما

برای مهارت‌افزایی تیم تصمیم‌گیری و اجرایی‌تان در توسعه بازار، بازاریابی و محصول می‌توانید از خدمات آموزش ما استفاده کرده و تیم خود را به هوشمندانه‌ترین تکنیک‌ها مجهز کنید.

خدمات ما: تیم‌تان را برای رشد آموزش دهید


ما بعد از بررسی سطح دانش مورد نیاز تیم شما، یک دوره آموزشی به صورت کارگاهی برگزار و در آن مفاهیم تحلیل داده‌های رفتاری مشتریان را به صورت کاربردی و همراه با معرفی ابزارهای لازم آموزش خواهیم داد.

به چه دانشی نیاز دارید؟

تیم شما به درک ملموسی از رفتار کاربران نیاز دارد که به صورت خام در پایگاه داده شما ذخیره شده‌اند. این درک زبان مشترکی برای تیم‌های مارکتینگ، مدیریت، فنی و حتی سرمایه‌گذاران و سهام‌داران ایجاد می‌کند. اگر نیاز دارید تا بتوانید به زبان داده با هم حرف بزنید، ما آن را به شما خواهیم آموخت.


تیم شما چه چیزهایی یاد خواهد گرفت؟

طراحی یک چارچوب داده‌محور شامل تعیین KPIهای مهم براساس مدل کسب و کار و مرحله رشدی که در آن قرار دارید، مهارت‌های مورد نیاز برای استخراج و نمایش گزارش‌های تحلیلی با استفاده از ابزارهای موجود و در نهایت مهارت تحلیل، تفسیر و تصمیم‌سازی براساس آنها. این مطالب آموزشی به طور اختصاصی متناسب با نیاز تیم شما ارائه خواهد شد.


بعد از آموزش چه قابلیت‌هایی به تیم شما اضافه خواهد شد؟

کاهش ریسک‌های تصمیم‌گیری، بهینه‌سازی هزینه‌های مارکتینگ، ایجاد چارچوب تصمیم‌گیری داده‌محور در تیم‌های توسعه بازار و فنی و در کل ایجاد یک فرهنگ مبتنی بر داده و اقدام براساس تحلیل رفتار مشتریان، اهداف آموزش ما هستند.

برای هماهنگی و برنامه‌ریزی دوره آموزشی

ایمیل خود را ثبت کنید


در ۲۴ ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت

فرهنگ تیمی داده‌محور

تیم شما یاد می‌گیرد با بی‌طرف‌ترین، صریح‌ترین و ملموس‌ترین زبان ممکن با هم سخن بگویند: داده. هدف‌گذاری بر اساس سنجه‌های کلیدی، تصمیم‌سازی و اجرا در راستای بهبود آنها، درک مشترک از میزان موفقیت یا شکست و دریافت بازخور نهایی از عملکرد تیم، یک فرهنگ یکپارچه مبتنی بر داده و منتهی به کارآیی را پدید می‌آورد.

مهارت‌ها و ابزارهای تحلیل

در این کارگاه‌های آموزشی، مجموعه‌ی تکنیک‌ها و ابزارها تحلیل داده شامل تسلط بر ابزارهای تحلیلی، آشنایی با مدل‌ها و متدهای تحلیل داده، کسب دانش بکارگیری داده‌ها در عملیات و تصمیم‌گیری‌های روزانه، تکنیک‌های شناسایی ترندها در رفتار مشتریان و ... ارائه خواهند شد.

اقدام براساس تحلیل رفتار مشتری

در نهایت تیم شما نیاز دارد، تاثیر بکارگیری تحلیل‌ها را در رشد، توسعه بازار و بازگشت سرمایه به صورت ملموسی مشاهده کند. برای این کار تیم شما باید یاد بگیرد تا از بینش کسب شده در تصمیم‌گیری‌های روزانه به نفع رشد پایدار استفاده کند. این اصول براساس قواعد کسب‌وکارهای مدرن در دسترس خواهد بود.

برای هماهنگی و برنامه‌ریزی دوره آموزشی

ایمیل خود را ثبت کنید


در ۲۴ ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت

با ما در ارتباط باشید


آدرس
تهران، ایران


پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان زمرد
کوچه کوروش پلاک ۱۶

تلفن: 22854892-021
ایمیل: fargoshaa@gmail.com

برای اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید