پروژه تحلیل رشد کسب‌وکار شما

اگر در تحلیل داده‌های کسب‌وکار و شناخت رفتار مشتریان‌تان سردرگم هستید، ما به شما کمک می‌کنیم یک چارچوب تحلیلی ایجاد کرده و براساس آن برنامه عملیاتی تدوین کنید

فرایند انجام پروژه ایجاد چارچوب داده‌محور


با انجام این پروژه به شما کمک خواهیم کرد، برای کسب‌وکارتان یک چارچوب داده‌محور ایجاد کنید. چارچوبی که مرجع اصلی ارزیابی رشد، تصمیم‌گیری و توسعه خواهد بود. این چارچوب بر اساس تحلیل داده‌های رفتاری مشتریان و تاثیر آن در سنجه‌های هدف ایجاد خواهد شد.

۱. شناخت کسب‌وکار شما

دو معیار اصلی برای شناخت کسب و کار شما خواهیم داشت. اول مدل کسب‌وکارتان و دوم مرحله‌ای از رشد که در آن قرار گرفتید. تا این دو به درستی تدوین نشود نمی‌توان چارچوب رشد درستی برای‌تان تدوین کرد. این کار با بررسی کسب‌وکار و جلسات شناخت انجام خواهد گرفت و ممکن است از یک تا ۵ جلسه (شناخت، مشاوره یا آموزش) برای آن اختصاص دهیم.


۲. ایجاد چارچوب تحلیل رشد

داده‌های رفتاری مشتریان شما ( با حذف داده‌های هویتی) توسط تیم ما تحلیل شده و بر اساس نتایج مرحله قبل یک چارچوب تحلیلی شامل مدلسازی رفتار مشتریان و سنجه‌های کلیدی رشد ایجاد خواهد شد. خروجی این مرحله می‌تواند صرفا یک گزارش تحلیلی از گذشته، گزارش‌گیری دوره‌ای یا یک داشبورد عملیاتی داخلی باشد که به پایگاه‌داده شما متصل شده است.


۳. پایش سنجه‌ها و ارائه راهکار اجرایی

در جلسات دوره‌ای و به صورت مشاوره، مقادیر سنجه‌های رشد و رفتار مشتریان شما را پایش کرده و بر اساس آن به شما کمک خواهیم کرد روندها را شناسایی و تصمیمات مارکتینگ یا توسعه محصول متناسب با آنها بگیرید. خروجی این مرحله شامل تحلیل روندها، راهکارهای اجرایی و در نهایت برنامه‌ریزی برای بهبود سنجه‌ها خواهد بود.

ما برای شروع همکاری با شما آماده‌ایم، کافی‌ست

ایمیل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم


در ۲۴ ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت

اگر دغدغه اصلی شما رشد است

شما در حال رقابت شدید هستید؛ رقابت در جذب مشتری و نگهداری آن از دست رقبا. مجموعه فعالیت‌های شما در مارکتینگ و توسعه محصول نیازمند بهینه‌سازی هستند. این بهینه‌سازی بر اساس مدل توسعه ناب، در یک چرخه ساخت، سنجش و یادگیری انجام می‌شود. برای این کار به یک چارچوب تحلیل رشد نیاز دارید: تعریف درست سنجه‌ها، مدلسازی درست رفتار مشتری و اقدام بر اساس آنها.

اگر در حال جذب سرمایه هستید

به عنوان یک استارتاپ باید به سرمایه‌گذاران نشان دهید یک مدل رشد پایدار دارید. سرمایه‌گذاران به ایده‌ها و آرزوهای شما اهمیتی نمی‌دهند، آنها یک چیز می‌خواهند: داده. باید بر اساس عملکرد گذشته و سنجه‌های عملکرد بتوانید مدل رفتار مشتریان و روند رشد خودتان را متناسب با جذب سرمایه، اثبات کنید. برای این کار به یک چارچوب تحلیل رشد نیاز دارید: تحلیل داده‌های رفتاری گذشته، تدوین سنجه‌های رشد و برنامه‌‌‌ریزی راهبردی بر اساس چارچوب رشد برای بعد از جذب سرمایه.

اگر به دنبال ارزیابی کارایی و پلن رشد هستید

مجموعه فعالیت‌های شما در توسعه کسب‌وکار گاه مثبت و گاه منفی‌ست. نمی‌توانید تشخیص دهید چرا، نمی‌دانید مشکل کجاست و دقیقا چه چیزی در حال رخ دادن است. چه تصمیمی تاثیرگذر و چه تصمیمی اتلاف منابع بود. مشتریان‌تان دقیقا چه رفتاری دارند و آیا توانسته‌اید برای آنها یک فرایند خرید پایدار خلق کنید یا نه. شما به یک چارچوب تحلیل رشد نیاز دارد: تحلیل آنچه که در حال رخ دادن است، شفاف کردن جعبه‌سیاه پایگاه‌داده‌تان و تغذیه تیم تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری برای رشد.

ما برای شروع همکاری با شما آماده‌ایم، کافی‌ست

ایمیل خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم


در ۲۴ ساعت آینده با شما تماس خواهیم گرفت

با ما در ارتباط باشید


آدرس
تهران، ایران


پاسداران، خیابان گل‌نبی، خیابان زمرد
کوچه کوروش پلاک ۱۶

تلفن: 22854892-021
ایمیل: fargoshaa@gmail.com

برای اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید